Acun Ilıcalı tüm planları altüst etti! Şota yatınca Volkan Demirel

Acun Ilıcalı tüm planları altüst etti! Şota yatınca Volkan Demirel

50
0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı tüm planları alt üst etti!  Volkan Demirel şut düştüğünde

Farioli’nin ardından Şota Arveladze’yi göreve getirmek isteyen Fatih Karagümrük, Acun Ilıcalı’ya takıldı. Acun Ilıcalı, satın aldığı Hull City’nin başına Şota’yı getireceğinden, Fatih Karagümrük yolunu Volkan Demirel’e bıraktı. Cumhurbaşkanı Süleyman Hurma, görüşmenin ardından Volkan Demirel ile anlaşma yaptı. İstanbul ekibi 2,5 yıllık anlaşmayı resmen açıkladı.

Fatih Karagümrük‘Şöhret Şota Arveladze plan Acun Ilıcalısıkışmış. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz günlerde satın aldığı Hull City’nin başına Şota Arveladze’yi getirmesi, İstanbul ekibini B planına zorladı. Bu kapsamda Fatih Karagümrük, Volkan Demirel ile temasa geçti. Bakan Süleyman Tarihi Görüşmenin ardından Volkan Demirel ile anlaşma yaptı. İstanbul ekibi 2,5 yıllık anlaşmayı resmen açıkladı.

Fatih Karagümrük’ün konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“Türk futbolunun önemli isimlerinden Volkan Demirel ile teknik sorumlu pozisyonu için 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Volkan Demirel ve ekibine başarılar diliyoruz.”

VOLKAN DEMİREL YEDEK KULÜBE KATILAMAZ

UEFA B Lisansı bulunan Volkan Demirel’in Karagümrük’te göreve başlaması halinde yedek kulübesinde olmayacağı öğrenildi. Genç teknik adamın teknik komitede tecrübeli bir UEFA A Lisansı sahibine yer vereceği vurgulandı.

KENDİ EKİBİYLE GELİYOR

Fatih Karagümrük ile anlaşan Volkan Demirel’in kendi takımıyla İstanbul takımına geleceği belirtildi.

ACUN ILICALI ŞOTA HEDEFİNE ENGEL

Süleyman Hurma’nın yönetici pozisyonu için aklındaki ilk isim olan yakın arkadaşı Şota Arveladze’yi düşündüğü ancak Acun Ilıca’nın satın almak üzere olduğu Hull City’de çalışmak için çalışma izni almaya çalıştığı belirtildi. dedi ve teklifi geri çevirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK