A Milli Takım'a yeşil ışık

A Milli Takım'a yeşil ışık

71
0
PAYLAŞ

Rıza Çalımbay'dan Milli Takım'a yeşil ışık: Sevgiyle

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, adının milli takım adayları arasında geçmesiyle ilgili olarak, “Şu anda net bir şey yok. Milli takımda görevimizi seve seve yapacağız. Milli takım çağrıları sonrası kulüpler de izin veriyor. onlara.” dedim.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

Süper Lig’in 4. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Demir Grup Sivasspor, çalışmalarını tamamlayarak özel uçakla İstanbul’a hareket etti.

DHA’ya konuşan Çalımbay, şunları söyledi: “Bütün amacımız puan ya da puan almak. Lige çok erken başladığımız için çok maç oynadık. Takımın yorgunluğu da ligi etkiledi. Ama şimdi uluslararası maç arasında dinlendik, iyi çalıştık. Buradaki tek hedefimiz şu” puanla veya puanla dönmek için. Başka bir fikrimiz yok.” dedim.

“MİLLİ TAKIMDAN TEKLİF GELİRSE, KATILMAKTAN MUTLU OLACAĞIZ”

Milli takımın teknik direktörlüğü göreviyle adından söz ettiren Çalımbay, “Şu anda net bir şey olmadığı için konuşmaya gerek yok. Umarım netleşir ya da bir şey olursa rahat konuşuruz. Herkes milli takımı düşünüyor. Düşünmemek diye bir şey yok, durum bu. Milli takım. Tabii ki biz görevimizi seve seve yaparız. Şu an böyle bir şey. Hayır. Bir şey dememiz doğru olmaz.” dedim.

Fenerbahçe ile Demir Grup Sivasspor 31. kez karşı karşıya gelecek.

“SÖZLEŞMEMDE ÖZEL BİR MADDE YOK, KONU MİLLİ TAKIM İSE ZATEN İZİN VERİYORLAR”

Sözleşmesinde milli takımla ilgili özel bir madde bulunmadığını belirten Çalımbay, şunları kaydetti: “Hiçbir yerde özel bir şartım yok. Zaten milli takımımızın hangi teknik direktörü olursa olsun, hangi kulüp olursa olsun, kulüpler milli takım olduktan sonra izin verirler, bir problem olacağını düşünmüyorum. ” dedi.

Fenerbahçe’de Demir Grup Sivasspor maçı öncesi 3 kayıp var

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK