'2 tane penaltımız verilmedi'

'2 tane penaltımız verilmedi'

78
0
PAYLAŞ

Ömer Erdoğan: Bize 2 penaltı verilmedi

AA

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Trabzon’un deplasman maçlarının her zaman zor geçtiğini belirterek, “Bugün kalabalık, coşkulu taraftarların önünde Trabzonspor’u bekliyorduk. Takım olarak 15-20 dakika iyi savunma yaptık ve pozisyon bulmaya çalıştık. geçişlerde, ancak başarılı olamadık.” söz konusu.

Altay deplasman dizilişini ilk kez geçen hafta uyguladıklarını kaydeden Erdoğan, şunları kaydetti:

Defans arkasında etkili pozisyonlar bulduğunu biliyorduk, 5 defans bloğu yaptık. 4-1’lik bir diziliş denedik. Çok başarılı olduğumuzu söyleyemem. İlk 45 dakikada temas ve savunma yoktu, hücumda doğruları yapan Hatayspor, 2-0 geriye düştük. İkinci yarıda 4-2-3-1’e gittik, 2 oyuncu değiştirdik ve oyunun kontrolünü ele aldık. İkinci yarının ilk 5 dakikasında 2 pozisyona girdik. Bunları değerlendirirsek beraberliği yakalama fırsatımız oldu. İlk yarıya yakışmayan ve ikinci yarıyı kabul etmeyen bir Hatayspor maçı çevirmeye çalışıyordu.

Trabzonspor, Hatayspor’u 2-0 mağlup etti

“Kaçırdığımız iki penaltımız var” dedi Erdoğan, “VAR’ın bu konudaki görüşünü çok merak ediyorum. Bu yenilgiye VAR’ın hakemlerini bahane etmek istemiyorum ama varsa herkese vereceksiniz. Herkese eşit olsun dedik. daha önce bize verilen cezalara itiraz etmedik onların bildikleri var dedik ama tersi olunca acıyor bizde kavga ediyoruz ıssızlığın ortasındayız biz bir topluluğu temsil ediyoruz üzüntümüzü dile getiriyor.” deyimini kullandı.

Maçtan sonra Abdullah Avcı’dan transfer açıklaması

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK