Son dakika haberleri… Ataşehir’de taksici dehşeti! Ücrete itiraz eden turisti darp etti

Son dakika haberleri… Ataşehir’de taksici dehşeti! Ücrete itiraz eden turisti darp etti

26
0
PAYLAŞ

Ataşehir’de bir taksiü şoförü, yüzünden kızıştığı turisti darbettikten sonra fırlatıldı. O kameraya saniye saniye yansırken, taksi sürücüsünden alındı.

İHA’da yer alan habere velet, Olay, 14.00 sıralarında Ataşehir’de oturdu. Fas uyruklu vatandaşı 26 turist Kawtar Kawtar, Avrupa Yakası’nda bir adrese gitmek için taksiye bindi. İddaaya brat, taksi şoförü Ercan Yaman, turist açısından lüks bir süre dolaştırdı.

Şoförün turist yolcusu Kawtar Hadir’den Avrasya Tüneli geçiş sürecini istemesi üzerine araçtan inmek isteyen turist kadın ile şoför arasında tartışmaya başlayın. Müşteri yolcusu, 70 liralık taksimetreyi kullanan kadın yolcusu, polisi çağıracağını. Bunun üzerine taksi şoförü, araçtan inen kadından meydana gelen ve az sayıda yolcudan meydana gelen kapıya yakın, yakın mesafedeki saldırıya uğradı.

Bu esnada durum brats bir mahalle sakini de gerena koştu. Yardım atananları, yönlerden arabadan gitmesini isterler. Taksi şoförü aracıyla olay yerinden ayrılan kız yolcu yere düştü. Kadın daha sonra Ataşehir Örnek Polis Merkezi’nden sonra öğrencilerden şikayetçi oldum. O bir mahalle sakini tarafından cep telefonu veritabanına kaydedildi.

Kadının incelemesi için okul polisi, taksininin bölümünden şoför Ercan Y.’ye rehberlik etmek karakola davet etti. Bir süre sonra karakola gelen Ercan Y., alındı. Polise verdiğide.’nin, Ercan Y.’yi hedeflediğini ve ondan şikayetçi olduğunu öğrenildi.

Taksi şoförü ile ilgilin savcılık ile serbest birakıldı. Öte yandan, yaşanan olaylardan Trafik Sivil Trafik tarafından muayenesi olmayan şube müdürlüğünde, trafikten erkekler için. Taksinin çalışma ruhsatı da alındı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK