Sen misin eleştiren: CHP’li başkan 12 dakikada 68 küfür saydırdı

Sen misin eleştiren: CHP’li başkan 12 dakikada 68 küfür saydırdı

60
0
PAYLAŞ

Eleştiren sen misin: CHP cumhurbaşkanı 12 dakikada 68 küfür saydı

Fethiye Belediye Başkanı CHP’li Alim Karaca kendisini eleştiren Serkan Yalnız’ı arayarak 12 dakikada 68 küfür saydı.

“>

Muğla’nın Fethiye ilçesi CHP Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’un kötü yönetildiğini söyleyen Serkan Alone isimli bir taraftara ulaşarak 12 dakikada 68 küfür saydı.

Yeni Şafak’ta yer alan habere göre Olayı yargıya taşıyan Yalnız, CHP’liler tarafından “davayı geri çek” diyerek tehdit edildiğini söyledi.

ELEŞTİREN MİSİNİZ?

Fethiye Belediyespor’un basketbol takımının taraftarı olan Lokman Hekim, kulübü sosyal medyada kötü yönetildiğini belirterek eleştirdi. Belediyenin kulübe sahip çıkmasını isteyen Yıldız, ekibin kapanma sürecinde olduğunu belirterek duruma bir an önce el konulmasını istedi. Bunun üzerine Alim Karaca, 6 Temmuz’da daha önce birkaç kez tanıştığı Serkan Yalnız’a “bu işlere bulaşma” tehdidinde bulundu.

Ancak Serkan Yalnız eleştirilerine devam edince 27 Ağustos’ta CHP’den Karaca yeniden mesaj attı. Karaca, “Sana hesap vermem mi gerekiyor” dedi ve ardından bir telefon görüşmesi yaptı. 12,5 dakika konuşan Karaca, Yalnız ve ailesine küfürler savurdu. Yalnız’ın savcılığa verdiği ses kaydına göre Karaca, görüşme sırasında 68 kez küfür etti.

‘Davayı Al’ Tehdidi

Daha dün Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Karaca hakkında suç duyurusunda bulundu. Yeni Şafak’a konuşan Alone, kendisinin de CHP’li olduğunu ve daha önce birçok kez Karaca ile görüştüğünü söyledi. “Belediye başkanının çevresi, belediyeden beklentisi olanlar beni arayıp davayı geri çekmekle tehdit ediyorlar. Davayı geri çek, bu işi uzat gibi tehdit çağrıları alıyorum.” ifadeleri kullandı.

“>


;”>

  • CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca
  • CHP Alim Karaca küfür skandalı
  • Serkan Yalız
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK