Pazar günü İstanbul’da bu yollar kapalı olacak

Pazar günü İstanbul’da bu yollar kapalı olacak

29
0
PAYLAŞ

Pazar günü İstanbul'da bu yollar trafiğe kapatılacak

Boğaziçi Triatlonu nedeniyle İstanbul’da bazı yollar Pazar günü trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, kapatılacak yollarla ilgili açıklama yaptı.

“>

Boğaziçi Triatlonu nedeniyle İstanbul’da bazı yollar 12 Eylül Pazar günü geçici olarak trafiğe kapatılacak.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, triatlon; Yüzmede Kanlıca İskelesi ile Küçüksu İskelesi arasında, bisiklette Küçüksu-Kavacık-Harp Akademileri Kavşağı-TEM Otoyolu Güney Şeridi arasında ve koşuda Küçüksu-Körfez sokakları arasında 3 parkurda gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda Levent ve Çilekli’den TEM Otoyolu bağlantıları 05:30’dan itibaren trafiğe kapatılırken, sürücüler Büyükdere ve Uğur Mumcu caddelerini kullanabilecek.

Bisiklet parkuru için 05.30-10.30 saatleri arasında Cuma Yolu Caddesi ve caddeye çıkan tüm sokak ve sokaklar, Mihrişah Valide Sultan Caddesi ve caddeye çıkan tüm sokak ve sokaklar, Atatürk Caddesi ve caddeye çıkan tüm sokak ve sokaklar Kavacık Köprüsü’nden sahil yönüne tek yön) kapatılacaktır. olarak belirlendi.

Bu yollara alternatif olarak Atatürk Caddesi Kavacık Yönü (tek yön), Yeni Riva Yolu, Orhan Veli Kanık Caddesi, Okul Caddesi, Otağtepe Caddesi ve M. Ali Birand Caddesi kullanılabilir.

Bisiklet parkuru için TEM Otoyolu Güney Maslak kavşakları konumundan güney yolu, TEM Otoyolu’nu güney yoluna bağlayan güney Maslak yan yol katılım noktası ve TEM Otoyolu güney Etiler katılım noktası 06.00-00-00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak. 09.30.

Söz konusu yollara alternatif olarak Büyükdere Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü belirlendi.

Körfez Caddesi ve caddeye çıkan tüm sokaklar koşu parkuru nedeniyle 07:00-11:00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak.

Sürücüler M. Ali Birand, Okul, Fatih Sultan Mehmet, Cumhuriyet caddelerinin yanı sıra Yeni Riva Yolu ve E-80 Karayolu güney yan yolunu kullanabilecek.

“>


;”>

  • Boğaziçi Triatlonu
  • istanbulda kapalı yollar
  • pazar günleri hangi yollar kapalı
  • istanbul pazar günleri kapalı yollar
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK