Paçacı’nın “Bize sormadan konuşuyor” eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşılmış

Paçacı’nın “Bize sormadan konuşuyor” eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşılmış

26
0
PAYLAŞ

Paçacı'nın "bize sormadan konuşuyor" eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yardımcısı Cihan Paçacı’nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirileri hakkında ilk kez konuştu, “Tekil ve bize sormadan konuşuyor”. Akşener’e göre Paçacı’nın sözleri yanlış anlaşıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yardımcısı Cihan Paçacı’nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirileri hakkında “Tekil ve bize sormadan konuşuyor” dedi ve bazen iyi niyetle yapılan açıklamaların yanlış anlaşılabileceğini söyledi.

İYİ NİYET AÇIKLAMALARI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu sözlerle ilgili olarak Halk TV’den Fikret Bila’ya açıklama yaptı. Milletvekilinin sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen Akşener, “Sn. Kılıçdaroğlu da açıkladı. Sorun yok. İttifak içindeki her parti elbette kendi kurumsal kimliğini koruyor. Bazen iyi niyetle yapılan açıklamalar yanlış anlaşılabiliyor.”

Milletvekili Cihan Paçacı, CHP liderini şu sözlerle hedef aldı:

Gençlere, esnafa, çiftçilere, kanun hükmünde kararname sahiplerine vaatlerde bulunur. Madem birlikte bir hükümet kuracağız, bunları bize sordunuz mu? Bu tür açıklamalar önceden program yapılmadan doğru olmaz. Taahhüt varsa, CHP veya İYİ Parti yapacaksa ortaklarıyla görüşülmeli, karşılıklı görüş alındıktan sonra ilan edilmelidir.


  • Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu
  • Cihan Paçacı Millet İttifakı
  • Millet İttifakı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK