Münevver Karabulut’un babası konuştu: O celladın mezarı açılsın

Münevver Karabulut’un babası konuştu: O celladın mezarı açılsın

47
0
PAYLAŞ

Türkiye’yi sarsan ve çok konuşulan Münevver Karabulut cinayeti 3 Mart 2009’da Cem Garipoğlu tarafından konuşuluyor. Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut’un cesedini testereyle içinde bulunur. Cinayetten sonra 197 gün kaçmayı başardı.

Teslime teslim olduktan sonra 4. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandı, 18 Kasım 2011’de 18 küçük olduğu için Cem Garipoğlu’nu en ağır ceza olan 24 yıl hapisle cezalandırdı. Silivri 5 Nolu Cezaevinde üç kişilik koğuşta tek başına kalıyordu. 10 Ekim sabahı sayıma gelen gardiyanlar Cem Garipoğlu’nun cansızlarını buldular. Başına geçirilerek, çamaşırla ipiyle alınıp götürüldüğü kaydedildiği kaydedildi.

İşte tüm halkta bu yayından itibaren Cem Garipoğlu’nun sayılmadığı, gözden kaçırıldığı, günümüzdeki kişi başkası kulaktan kulağa dola. 8 yıldır da Savcılık ve Adli Tıp’ın öğrencisine hala bu şüphe devam ediyor.

“8 YILDIR KABUSUM”

Sabah gazetesinde yer alan haberde baba Süreyya Karabulut, “8 yıldır bu benim en korkunç kabusum. Hiç katılmadığın Kınalı kuzum çıkmamış gibi bir de bu cellattan ölmemiş mı şüphe. Uyuyamıyorum. Bayramdan sonra bu celladın okumasının gelişmeyi beklemiyor. Sindiremedim. Cesedini bizediler” dedi.

Fotoğraflarını gören eşi Nagihan Karabulut’un da anlatacağından bahseder baba Karabulut, “Üzüntüden tansiyon, şeker hastası oldum. Beyne giden damarlarda tıkanıklık var.

“GECE RÜYAMDA’YA”

‘Baba kendine iyi bak’ deyip boynuma sarılıyor. Ben o celladın hakkında bilgi veremiyorum.Sindirim hakkında bilgi veremiyorum. “dedi.

‘Ra uyaym için bu mezarın açılmasına başlamayı’ diyen acılı baba, bayramdan sonra ölümün eğitimini planlamayı belirtti.

“AŞÇILIK YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ BIÇAĞA DOKUNAMIYORUM”

Mesleği yapımcılığı Karabulut, “Kınalı kuzumhaneye kandığında ben Fener Rum Patrik Patrik Patrik’in aşçısıydı. MS hastası. Kendini sevmeye verdi. Rabbine sığındı. Oğlum Enver, Amerika’da makine mühendisliği eğitimi aldı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK