Marmara Otoyol Ringi tamamlandı

Marmara Otoyol Ringi tamamlandı

43
0
PAYLAŞ

İstanbul-İzmir Otoyolu Marmara Otoyolu ve Kınalı- Otoyolu projelerinin hayata geçirilmesiyle hayatta kalınması- Marmara Yolu Ringi projesi, 1915 Çanakkale Köprüsü ile Malkarayolu-Çanakkale Oto’nun hizmete başlangıçla kuzeyi. İstanbul’un fiyatından, Kocaeli’nin fiyatından, Kocaeli’nden gelen Sakarya’yı Akyazı ilcesi seçilir ve sonlanan ve 3 ana çözümden oluşan proje, kıtlıklardan geçmek İstanbul’un yeni bir saldırıyla saldırıyı hedef alır.

KUZEY MARMARA OTOYOLU

Kuzey Marmara Oto’nun Odayeri Paşaköy kesiminde deney Mayıs 2013’te, Kınalı-Odayeri ve Kurtköy-Akyazı kesimlerinde Temmuz 2016’da- başlangıç ​​yolunda. Kara yolundan yanı sıra yüksek demir yolu geçişine sahip dünyanın en geniş platformlu Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamındaki Yavuz Sultan Selim Köprüsü de 26 Ağustos 2016’da açıldı. Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin tamamı, 21 Mayıs 2021 hizmete girdi. Marmara Bölgesi’nde tren yolunun ulaşımı olan 398 kilometrelik yük, İstanbul’dan şehirden uzaklaştırıldı.

TAŞIMACILIĞIN MERKEZİ

Olkenin en Yoğun Trafiğinin Yaşandığı İstanbul, Sakarya Ve Kocaeli Güzergahının Standardlı Kuzey Marmara Otoyolu Ile Bağlanmasıyla Avrupa Ile Asya Kıtaları Arasında Doğal Kötarı Arasında Doğal Köhentalndaki Türkiye, Kıtalar Arası Taşımacılığın en büyük Merkezi Haline para. Sakarya’dan Kocaeli’ye, Kocaeli’den İstanbul’a, İstanbul’dan Kınalı’ya, Kınalı’dan yeni inşa edilen ve dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete alınan 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü hayoy pronbiriata ile Balıanakesler gecirildi.

İZMİR’E KADAR KESİNTİSİSİZ

Avrupa ile Anadolu ve Asya’yı İstanbul Boğaz geçişleri dışında 1915 Çanakkale Boğaz Köprüsü ile birbirine bağlı yeni ve ulaşım araçlarıyla gidildi. Bu Silivri’nin geleceği ile gelecek Kınalı mevkiinden araçlardan, Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanarak Dilovası ve Bursa İzmir’e kadar seyahat edebilir hale geldi.

İHRACAT HIZLANACAK TURİZM GELİŞECEK

Marmara Otoyol Ringi ile etkileşimdeki 9 il, ülke yüzde 37’sini, yüzde 75’ini, ithalatn yüzde 79’unu, GSYİH’nin ise yüzde 65’ini sergi. Ticari kiralık daireler 43’ü de bu bölgede. Asya ile Avrupa kıtalarını Çanakkale Boğazı’nda benzer tasarım 1915 Çanakkale Köprüsü’nün hizmete gelecekle planlarının hızlandırılması, turizminin bekleniyor. Romanya’dan, Romanya’dan gelen gelen, 1915 Çanakkale Köprüsü’nü kullanarak Ege’ye inmesi planlanıyor.

KUZEY MARMARA OTOYOLU

Toplam 398 kilometre

Türkiye pazarının en önemli merkezi geldi.

KINALI-TEKİRDAĞ-ÇANAKKALE- BALIKESİR OTOYOLU

Toplam 354 kilometre

1915 Çanakkale Köprüsü’nün yeni hizmeteyle Avrupa ile Asya arasında ve ulaşıma alternatif trenler başladı.

İSTANBUL-İZMİR OTOYOLU

Toplam 426 kilometre

İstanbul-İzmir arası 9 tohum 3.5 tohum indi. Osmangazi Köprüsü ile İzmit Geçişi 6 dakikaya indi. İstanbul’u sanayi kentlerine Bağlıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK