Yemin’in Reyhan’ı olarak ünlenen Özge Yağız: Hayal kurmaktan hiç vazgeçmiyorum

Yemin’in Reyhan’ı olarak ünlenen Özge Yağız: Hayal kurmaktan hiç vazgeçmiyorum

98
0
PAYLAŞ

Yemin'in Reyhan'ı ile ünlü Özge Yağız: Hayal kurmaktan asla vazgeçmem

Turkcell Platinum Black’in katkılarıyla gerçekleşen ALEM Talks Podcast’in yeni konuğu Özge Yağız oldu. ??Bizden biri?? Açtığı dizi ile sevenleriyle buluşan Yağız, eğitim hayatını, oyunculuk serüvenini ve gelecek hedeflerini paylaştı.

“>

“Birimiz” dizisiyle ekrana dönen Özge Yağız, Turkcell Platinum Black’in katkılarıyla ALEM Talks Podcast’in konuğu oldu. Dizi çekimleri için Marmaris’te olduğunu belirten Yağız, heyecanını, “Çekimler çok iyi gidiyor. Eğlenceli ve keyifli bir iş çekiyoruz. Ben de böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum.” sözleriyle anlattı.

ENERJİMİZİ YÜKSEK TUTMALIYIZ

Enerjik duruşuyla dikkat çeken Özge Yağız, “Her şeye takıntılı bir insanken bu aşamaya geldim. Duyarlıyım, bedenim en ufak bir üzüntüden etkileniyor ve artık fiziksel olarak tepki vermeye başlıyor. Üniversiteye başladığımdan beri enerjim hep en üst seviyede oldu. “Enerjisi yüksek insanlara ayak uydurmaya çalışıyorum. Mesleğimiz gereği enerjimizi yüksek tutmak zorundayız. Moral bozucu bir durum yaşasak bile kamera önünde durup iyi performans göstermeliyiz. Çünkü bu bizim mesleğimiz. Mesleğimin bu adaptasyonu biraz sağladığını söyleyebilirim.” şeklinde ifade etti.

Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Özge Yağız, oyuncu olması gerektiğini hissettiğinde hayatın onu olması gereken yere getirdiğini söyledi. Eğitim hayatında başarılı olduğunu belirten Yağız, “Hoş insanlarla okudum, çok güzel arkadaşlar edindim. Herkesin ortaokul, lise ve üniversite anıları farklıdır. Her birinde unutulmaz anlar yaşadım. Bu da beni çok mutlu ediyor. çok mutlu.” sözleriyle anlattı.

OYUNCULIK KADERİN YOLCULUĞUYDU

Oyunculuk serüveninde çevresinin de kendisine destek olduğunu belirten Yağız, “Bunu kesinlikle yapmak için yola çıkmadım. ‘Neden denemeyeyim ki?’ Aslında adımı ben attım. Çevremden de bu anlamda cesaret aldığımı söyleyebilirim. Girişimim konusunda beni yönlendirdiler.” sözleriyle anlattı. Kariyer yolculuğunuzun başlangıcı. Aldığı eğitimlerin ve izlediği oyunların kendisine çok şey kattığını belirten Yağız, “Ama bütün bu emekler sonunda insanı bir noktaya getiriyor. Oyunculuk serüvenimde beni ekrana getiren aslında birazcık hayal gücüydü. bu noktaya gelmek için kaderin bir cilvesi.” sözleriyle devam etti.

EVLİLİK İÇİN ZAMAN VAR

“Ben her zaman hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen biri oldum ama aynı zamanda gerçekçiyim. Hayalperest olarak yaşamıyorum. Gerçekleşmesi muhtemel şeylerin hayalini kuruyorum. Tabii bazen pembe rüyalar görüyorum. ama hayalperest olduğum için değil, realist olduğum için. Bırakamadığım için.’ Özge Yağız da kendisi gibi oyuncu olan Gökberk Demirci ile ilişkisini şu sözlerle anlattı:

“Biz hayatımıza ailece başladık ama tabii ki gelinlik giymek, evlenmek, güzel hazırlıklar yapmak, işleri resmileştirmek, nüfus cüzdanlı aile olmak güzel adımlar. Ama bu güzel adımların bir anlamı var. Kesin bir geçmişimiz olmasa da böyle devam ederse aklımızda belli bir süre var.”

“>


;”>

  • yemin
  • yemin fesleğen
  • Özge Yağız
  • oyuncu
  • Turkcell
  • turkcell platin siyah
  • alem
  • alem konuşmaları podcast
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK