Tuğçe Kandemir ve Haktan’dan Kuruçeşme’de arabesk rüzgarı

Tuğçe Kandemir ve Haktan’dan Kuruçeşme’de arabesk rüzgarı

82
0
PAYLAŞ

Tuğçe Kandemir ve Haktan'dan Kuruçeşme'de arabesk rüzgar

Ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir ve arabesk müziğin sevilen isimlerinden Haktan, dün akşam Kuruçeşme’de konser verdi. Arabesk rüzgarın estiği gecede ikiliyi dinlemeye gelenler unutulmaz bir gece yaşadı.

“>

Genç şarkıcı Tuğçe Kandemir ve arabesk müziğin güçlü ismi Haktan, dün akşam Kuruçeşme Açık Hava Konserleri’nde sevenleriyle buluştu.

Şarkılarıyla müzik rekorları kıran Tuğçe Kandemir ilk sahneye çıktı. Tercih ettiği siyah ve ışıltılı elbisesiyle göz kamaştıran Kandemir, konserine “Ben Kurban Ediyorum” şarkısıyla başladı. “Böyle önemli bir sahnede sizlerle tanıştığım için çok mutluyum, yaşadığım duygular tarif edilemez” diyerek sahnede alkışlandı. “Yelkovan”, “Gülü Soldurmam” ve “Yağmur” gibi hit şarkıları defalarca seslendiren Kandemir, hayranlarının iradesini kırmayarak sahnede şiir de okudu.

ARABESK ŞARKILARIYLA KULAKLARIN PASINI SİL

Arabesk müziğin güçlü yorumcularından Haktan ikinci yarıda sahne aldı. Yoğun alkışlarla sahneye çıkan Haktan, kendi şarkılarının yanı sıra “Beni Benden Alırsan”, “Ver Beni”, “Gönül” “Doktor” gibi kült arabesk şarkılarla kulakların pasını sildi.

BÜYÜK KONSERDE SÜRPRİZ DUET

Gece boyunca birbiri ardına sahne alan Tuğçe Kandemir ve Haktan, hayranlarının yoğun talebi üzerine konser sonunda iki şarkıda düet seslendirdi. “Akşam Güneşi” ve “Arpa Buğday Taneleri” şarkılarıyla dinleyicilerini şaşırtan ikili, hayranlarını hem duygulandırdı hem de eğlendirdi.

“>


;”>

  • tuğçe kandemir
  • sağdan
  • dergi
  • Kuruçeşme
  • konser
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK