Tarkan, korona nedeniyle bir süre sahne almayacak

Tarkan, korona nedeniyle bir süre sahne almayacak

64
0
PAYLAŞ

Tarkan korona nedeniyle bir süre sahne almayacak

Koronavirüs nedeniyle uzun süredir sahneye çıkmayan ünlü şarkıcı Tarkan, hayranlarını üzen bir karar verdi. Megastar bir süre sahnede olmayacak.

Pandemi sürecinde sahne almayan ünlüler arasında yer alan Megastar Tarkan, hayranlarını pek sevindirmeyen bir kararı sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü şarkıcı, bir süre sahnede olmayacağını şu sözlerle dile getirdi:

‘Sahneden, senden hiç bu kadar uzak olmamıştım… Sanırım bu yüzden eksik, her şeyin yarısı. Sevginiz, ilginiz, alkış ve tezahürat sesleriniz, kısacası ruhumun ilacı olan güzel enerjiniz olmadan benim gibi değilim. “O zaman neden bir konser vermiyorsun?” dediğini duyuyorum.

Pandemi… Konserlerin belli önlemler çerçevesinde yapıldığını biliyorum ama konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü bir araya geldiğimizde ayrılacağımızı biliyorum. Bizi kimse tutamaz.

Kural duvar resmini tanımıyoruz. Tüm zincirleri kırıyoruz… EI kimseyi tehlikeye atmak istemiyor. Bu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki bu çok fazla aşımız olacak), ovalara geri döneceğiz… Sabırlı olun incilerim. Buluşacağız, sabredin…’


  • tarkan
  • tarkan haberleri
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK