Survivor All Star 2022’nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

Survivor All Star 2022’nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

107
0
PAYLAŞ

Barış Murat Yağcı, Survivor All Star 2022'nin ilk yarışmacısı oldu

Survivor All Star 2022 yarışmasının gelişmesi, programın hayranlarını heyecanlandırdı. Survivor 2021’de mücadele eden ve ikinci olan Barış Murat Yağcı, kadroya alınan ilk isim oldu. Yağcı, “Bu sefer farklı olacak” dedi.

“>

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2020 finalinde SMS oylamasında ikinci olan Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Yağcı, Survivor All Star 2022 yarışmasıyla ilgili bombayı patlattı.

Basın mensuplarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Barış Murat Yağcı, sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yağcı, Survivor All Star 2022’ye katılacağının müjdesini verirken şunları söyledi:

“Survivor All Star 2022’ye katıldığım için mutluyum, bu sefer farklı olacak. Bu yüzden çok heyecanlıyım”

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğan Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Efes Pilsen Spor Kulübü’nde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, bir süre sakatlanıp modellik yaptıktan sonra basketbola veda etmek zorunda kaldı. Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, oyunculuk kariyerine ‘Kocam’ dizisi ile başladı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırmıştır. Geçen yıl Survivor’a katılan oyuncu, adını geniş bir kitleye duyurdu.

“>


;”>

  • Barış Murat Yağcı
  • cemal canseven
  • dergi
  • hayatta kalan
  • acun ılıcalı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK