Sırp model Tanja Dukiç sevgilisi tarafından darp edilmişti… Ünlü yönetmenin cezası ertelendi

Sırp model Tanja Dukiç sevgilisi tarafından darp edilmişti… Ünlü yönetmenin cezası ertelendi

42
0
PAYLAŞ

Ortaköy’de Beraber Yaşadıkları Evde, Kıskançlık Nedeniylen Yaşanan Tartışmada Sırp Model Tanja Dukiç’i Darp Edip Saatya Kilitediği iddiasıyla Yargılanan Çağrı Reşat Mehmet Tortop “Basy Case Yaralama” Suçundan 9 Ay Hapis Cezası Verildi. Tortop hizmeti cezanın ertelenmesine karar verildi. Duruşma çıkışında sanık Tortop, “Gittiğin gibi tutuklanmadım. Buna ölüm zaferi deniyor” dedi.

“KAZANAN BEN OLDUM FAKAT DAHA FAZLASINI BEKLİYORDUM”

Adliye tercihiyle avukatıyla açıklama yapan Tanja Dukic, “En çok saldırıya uğrayan saldırılardan dolayı. Cezalandırması nedeniyle saldırıya uğramak için saldırıya uğramak. çünkü hastaysam hastaydım, çünkü benim hastaysam çok hastaydım ama ben hastaymış. Profesyonel yalancı.Hayattam en iyi yalancı.

İDDIANAME

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadina Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’nca yaptığı iddianamede, 2 Haziran 2019’da Sanik Reşat Mehmet Tortop ve Tanja DUKIC Arasinda kıskançlık nedeniyle tartışılan, sanığın elleriyle vurmak Dukiç’i yara, bıçakla ile tehlikede olan Odaya kilitleniyor , Du’nun adli muayenesinde, şüphesinin olduğu tespit edildiğinden emin olundu. Sanık Tortop hakkında, “Cebir tehdit veya hile kullanarak kişi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan 2 7 kadar kadar hapis cezasıdır. 9 Eylül’de öngörüsüda, mütalaaasını verecek gibi görünüyorsa sanığın “kutu yarasından” 4 aydanlaması 1 kadar hapsini talep etmişti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK