Simge Sağın mezuniyetinden sonra hastanelik oldu

Simge Sağın mezuniyetinden sonra hastanelik oldu

72
0
PAYLAŞ

Simge Sağın mezun olduktan sonra hastaneye kaldırıldı

Şarkıları sevilen İkon Sağın, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Şan Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Kep atma törenine katılan ve şarkılar söyleyen Simge’de kas spazmı vardı. Hastalığını sosyal medya hesabından duyuran Simge, “Bugün kas spazmı şikayeti ile hastaneye başvurdum. Maalesef ağrılarım nedeniyle sezon boyunca sahne aldığım mekanda olamayacağım. Özür dilerim. gelecek olan herkes.”

“>

Tercih ettiği sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren ünlü şarkıcı Simge Sağın, 15 yıl önce başladığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Şan Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Kep atma törenine katılan ünlü şarkıcı diplomasını aldı.

Mezuniyet töreninde sahne alan ve sevilen şarkılarını seslendiren Simge Sağın şov yaptı. Rüzgar ve yağmurdan etkilenen Sağın, gecenin sonunda hastaneye kaldırıldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Icon Sağın, şu ifadeleri kullandı:

“Dün gece mezuniyet töreninde heyecanımdan rüzgara ve yağmura maruz kaldım. Bugün kas spazmı şikayetiyle hastaneye başvurdum. Maalesef bu akşam sezon boyunca performans gösterdiğim mekanda mazeret nedeniyle olamayacağım. acım. Gelecek olan herkesten özür dilerim.”

“>


;”>

  • simge sağ
  • mezuniyet
  • adale spazmı
  • dergi
  • sosyal medya
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK