Semiha Yankı’dan evliliğiyle ilgili yıllar sonra gelen itiraf: Kocamla 16 sene birbirimizi...

Semiha Yankı’dan evliliğiyle ilgili yıllar sonra gelen itiraf: Kocamla 16 sene birbirimizi dövdük

56
0
PAYLAŞ

Semiha Yankı'dan yıllar sonra evliliğe dair itiraf: Eşimle 16 yıl birbirimizi dövdük

Bir süredir ekranlarda olmayan Semiha Yankı, YouTube’da yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. 24 yıldır evli olduğu eşiyle ilgili itiraflarda bulunan Semiha Yankı herkesi şaşırttı. Yankı, “Karımı da dövdüm. Ben de kafasını ve gözünü kestim. Tendonum hep ondan şişti. Açılır açılmaz kolum da kırıldı” dedi. dedi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunda YouTube’da yayınlanan Haber Bahane’ye ünlü şarkıcı Semiha Yankı konuk oldu. Bilinmeyenleri anlatan Semiha Yankı, 24 yıldır evli olduğu eşi Ali Bey hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Evliliğinde şiddete maruz kaldığını belirten ünlü şarkıcı Yankı, “Kıskançlıktan şiddete maruz kaldım. İlk şiddet evliliğin 8. yılında başladı. Bir kadını yakaladım ve daha iyi olurdu. O zaman ayrıldım.KDV ile geldi bana çünkü onu affettim.Alkol bunun başlıca sebebiydi.Ben içmem.İçkinin olumsuzluklarını babamdan ve eski eşimden gördüm.Tavsiyem. Tüm kadınlara: Bir erkeğin hatasını gördüğünüzde telafi etmeyin.

Müge Anlı izliyorum, o da benim gibi. Ben de karımı dövdüm. Ben de kafasını kesiyordum. Tendonum her zaman bundan şişer. Çünkü kolum açılır açılmaz kırılmıştı. Adama ayrılmasını söylediğimde kapıdan çıkamadım. Kocam öldükten sonra hep bikinili pozlar verdim.


  • semiha yankı
  • evlilik
  • Youtube
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK