Prenses Diana hakkında bilinmesi gereken 4 bilgi

Prenses Diana hakkında bilinmesi gereken 4 bilgi

103
0
PAYLAŞ

Prenses Diana hakkında bilinmesi gereken 4 gerçek

24 yıl önce bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Prenses Diana, hakkında belgeseller ve dizilerle hep akıllarda tutulmuştur. Bugün krallığın varisi olan 2 prensin annesi Prenses Diana hakkında bilinmesi gereken 4 bilgiyi derledik.

“>

Kraliyet ailesinin gelini Prenses Diana, ölümünün 24. yıl dönümünde anılıyor. Prens Charles ile evliliği televizyonda canlı yayınlanan ve milyarlarca kişi tarafından izlenen Diana her zaman ilgi odağı oldu. Magazinlerin her zaman ilgi odağı olan Diana, kendisine sunulan ışıltının dışında her zaman sıradan bir hayatı kendine tercih etti.

1997 yılında paparazzilerden kaçarken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana’yı daha yakından tanımanızı sağlayacak bilgileri sizler için derledik:

1 – ABBA GRUP HAYRANIYDI

İsveçli müzik grubu ABBA’nın hayranıydı. ABBA, ülkelerini temsilen katıldıkları Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanarak tüm dünyada tanınır hale geldi.

2 – ÇOCUKLARLA İLETİŞİM ÇOK GÜZELDİ

Kraliyet ailesine katılmadan önce bir anaokulunda öğretmenlik yapan Diana, aynı zamanda bir dadıydı. Çocuklarla iletişimi iyi ve güçlüydü.

3 – GERÇEK HAYATTA ÇOCUKLARINI BÜYÜTMEYİ HEDEFLEMEK

İki oğlu olan Diana, çocuklarını hep sıradan bir yaşama göre büyütmüştür. Bir yere giderken sıra beklemek zorundaysa herkes gibi beklemeli, arkadaşlarıyla buluşmalı, sinemaya gitmeli vs. etkinliklere katılmalarını istedi.

4 – BAŞARISIZ BİR ÖĞRENCİYDİ

Dokuz yaşına kadar evde eğitim gördü. Bir süre yatılı okula gitti ancak seviye tespit sınavlarında başarısız olunca 16 yaşında okulu bırakmaya karar verdi.

“>


;”>

  • Diana presler
  • prenses diana hakkında
  • diana kim
  • Diana’nın ölüm nedeni
  • diana çocukları
  • diana gençliği
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK