Özge Borak, bilinmeyenlerini Hülya Koçyiğit’e anlattı

Özge Borak, bilinmeyenlerini Hülya Koçyiğit’e anlattı

88
0
PAYLAŞ

Özge Borak bilinmeyenlerini Hülya Koçyiğit'e anlattı

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ekrana gelen Film Gibi Hayatlar programının konuğu oyuncu Özge Borak oldu. Borak kariyerinden ve hayallerinden bahsetti.

“>

TRT2’de ekrana gelen ve Hülya Koçyiğit’in oynadığı Film Gibi Hayatlar programına konuk olan oyuncu Özge Borak, hayallerini ve kariyer hedeflerini anlattı. Anne babası ve ağabeyi Türkiye’nin en ünlü ve önemli bale sanatçıları olan Borak, böyle bir ailede oyunculuğa dönüş sürecini şu sözlerle anlattı:

“Balerin olmayı o kadar çok istedim ki olamayacaktım ama diyelim ki hayat böyle yön verdi. 8. O zaman 7 yaşındaydım almadılar misafir olarak gittim.8 yaşında Şehir Tiyatroları’nın çocuk bölümü açıldı sınavına girdim ve şekillendi. Aslında hiç pişman değilim çünkü iyi bir şey tiyatro… Mesleğim meslek olarak uzun bir kariyere sahip.Sonuçta bale yapınca bir yıl sonra her iki karakter rolü de oynanacak. ya da antrenör olacaksın, antrenör olacaksın. Yaşadığım sürece sahnede olabileceğim bir mesleğim var, bu yüzden çok mutluyum.”

“YA DA SADECE ROLÜ ÖNCE BAKIYORUM”

Proje seçerken önce hikayeye baktığını belirten ünlü oyuncu, “Önce role ya da sadece role bakmıyorum. Genel olarak hikaye neyi anlatıyor, nasıl anlatıyor, neyi anlatıyor? karakterler arasındaki ilişki, bana teklif edilen rol nedir, benim için düşünülen rol nedir, kimlerle oynuyoruz, kim çekiyor, bir zincir halinde hangi kanal birbirine bağlı gibi sorular. ..” dedi.

Oyuncu, babası Selçuk Borak ile oynamak istediğini belirterek, “Doğrudan görüşemesek de hep aynı şeylerle karşılaştık. Honey’de beraber biraz dans ettik, öyle bir tadı vardı ki, ama gerçekten doğrudan babamla oynamak istiyorum…”

“Utanıyor muyum?” BENCE”

Yazarlık konusunda bir fikri olduğunu belirten oyuncu, “Kafamda çok fazla fikir, çok fazla hikaye var ama ‘utanç mı duyuyorum?’ Sanırım gerçekten yazanlar olduğu için, beğeniyle okuyorum, takip ediyorum… Benim hakkım olmayan bir nokta var. O yüzden şu ana kadar ara verdim ama en kötü ihtimalle yazacağım.” ifadeleri kullandı.

“>


;”>

  • ozge borak
  • Özge Borak’ın babası
  • ozge borak ailesi
  • selçuk borak
  • Film gibi yaşıyor Hülya Koçyiğit
  • Özge Borak Hülya Koçyiğit
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK