Naz Çağla Irmak gönlünü Sarp Levendoğlu’na kaptırdı

Naz Çağla Irmak gönlünü Sarp Levendoğlu’na kaptırdı

118
0
PAYLAŞ

Naz Çağla Irmak kalbini Sarp Levendoğlu'na kaptırdı

Demir Kadın Neslican filminde başrol oynayan Naz Çağla Irmak, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından aşkını duyurdu. Irmak, kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu ile çektiği kareyi kalp emojisi ile paylaştı. Konuyla ilgili ikiliden herhangi bir açıklama yapılmadı.

“>

Ferhan Şensoy’un kızı Derya Şensoy ile ilişkisini bitiren ünlü oyuncu Sarp Levenoğlu, kalbinin kapılarını yeniden açtı. Sarp Levendoğlu, Demir Kadın Neslican filmi için saç kesimiyle gündeme gelen Naz Çağla Irmak’a aşık olmaya başladı.

Naz Çağla Irmak, önceki gün Instagram hesabının hikaye bölümünden Sarp Levendoğlu ile samimi fotoğrafını kalp emojisi ile paylaştı. Irmak, yaptığı paylaşımın ardından yeni ilişkisini duyururken, çift sosyal medyada gündem oldu. Ünlü çift, aşk haberlerinin ardından sessizliğini koruyor.

İşte Naz Çağla Irmak’ın aşk paylaşımı…

NAZ ÇAĞLA IRMAK KİMDİR?

Naz Çağla Irmak, 31 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur.

Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. Dizi kariyerinde ilk olarak annesiyle birlikte Bizim Evin Halleri yapımında kamera karşısına geçmiştir. Profesyonel kariyerine Bizim Evin Halleri ile adım atmış olsa da asıl çıkışını ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kırgın Çiçek dizisi ile yapmıştır. 2019 yılında vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminde rol aldı. Dostoyevski’nin tiyatro sahnesine uyarlanan Westend – End of the West adlı oyununda rol aldı.

“>


;”>

  • Naz çay nehri
  • sarp levendoğlu
  • dergi
  • sosyal medya
  • Demir Kadın Neslican
  • instagram
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK