Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

89
0
PAYLAŞ

Nadide Sultan ve oğlunun içinde bulunduğu araç alev aldı.

Şarkıcı Nadide Sultan, oğluyla birlikte arabasıyla seyir halindeyken korku dolu anlar yaşadı. Şarkıcı, oğlunun koltuğu alev alınca duruma kısa sürede müdahale etti. Olayın ardından açıklama yapan Nadide Sultan, “Sıcaklığı fark ettiğimde dumanı gördüm. Bir fedakarlık yapıp Afrika’daki çocuklara gönderdim” dedi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Nadide Sultan ve oğlu Kaan’ın bindiği aracın arka koltuğunda yangın çıktı. Şarkıcı, oğlu uyurken alevleri görünce büyük korku yaşayarak müdahale etti.

Nadide Sultan alevlere tüpüyle müdahale ederken, yangının elektrikten çıktığı öğrenildi. Olayların ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Nadide Sultan, şu açıklamayı yaptı:

“ELEKTRİK TESİSATI DIŞI OLABİLİR”

“Arabayla gidiyordum. Akşam Kaan arkada uyuyordu. Sırtımda bir sıcaklık hissettim. Sonra sırtım ağrımaya başladı ve aracın arka koltuğundaki dumanı fark ettim. Hemen kenara çekip denedim. Söndürmek için önce camlar açık olduğu için izmarit var sandım hemen video çekip arabayı çektim servise gönderdim elektrikten olabilir dediler Kurulum.

“HAYATTA KALDIM”

Eşim de çekimdeydi. Ateşi söndürdüm ve yavaşça devam ettim. Teknik bir aksaklıktan kaynaklandı. Geçen gün arabamın aynı modeli yakıldı. Hemen ardından kurban kestim. Kaza için bir fedakarlık yaptım ve Afrika’daki çocuklara gönderdim. Ondan önceki hafta Kaan kafasını çarpmıştı ve çok şişmişti. Kurşun dökümü bilmiyorum, ondan bir fedakarlık yaptım.”


  • nadir sultan
  • dergi
  • ateş
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK