MasterChef Murat Özdemir hakkında adli işlem başlatıldı

MasterChef Murat Özdemir hakkında adli işlem başlatıldı

65
0
PAYLAŞ

MasterChef Murat Özdemir hakkında yasal işlem başlatıldı

Geçen gün aracını yanlış yere park ederek rüşvet teklif eden ve çekilecek diye ekiplere hakaret eden MasterChef Murat Özdemir hakkında yasal işlem başlatıldı. Murat Özdemir ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

“>

Bolu’da bir televizyon programında yarışmadan diskalifiye edildiği bilinen Murat Özdemir hakkında sosyal medyadan canlı yayında jandarmaya ‘hakaret’ ve ‘rüşvet teklif etme ve hakaret’ suçlamasıyla dava açıldı. arabasını çekmek isteyen polise para teklif ettiğini söyledi. Özdemir’e de maske takmadığı için idari işlem yapılırken, alkollü araç kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye atmak suçundan adli işlem yapıldı.

Bir televizyon programından diskalifiye edilen ve evde beslediği papağana eziyet eden Murat Özdemir’in dün sosyal medya hesabından canlı yayında yaptığı görüntülerle gündeme geldiğini iddia eden vatandaşlar, polise küfür ettiğini bildirdi. polis ve jandarma. Şikayetin ardından adrese gelen polis, Murat Özdemir’e ulaşamadı. Özdemir’in aracını kaldırıma park eden ekipler, durumu trafik ekiplerine bildirdi. Yanlış park edilen araç çekici ile kaldırılmaya çalışıldı. Bu sırada aracına gelen Özdemir, polislerin talebi üzerine çekicilerin aracı çektiğini söyledi. Alkollü olduğu iddia edilen Özdemir, “Yemiş memuru” diyerek çekiciye para teklif etti. Bu sırada olay yerinde polise direnen Özdemir, cebinden de para çıkararak polise “Paranızı alın” dedi.

Olay yerine gelen müfettiş, “Paranı al, cebine koy. Kimsenin parana ihtiyacı yok. ‘Yemiş memur’ deme. Kabalık etme. Bir devlet görevlisine hakaret edemezsiniz. Kimdir? seninle dalga mı geçeceksin?” diye uyardı. Özdemir, hakkındaki şikayetin ardından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Murat Özdemir ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Özdemir hakkında sosyal medyadan canlı yayında jandarmaya küfür ettiği iddiasıyla ‘hakaret’, otomobilini çekmek isteyen polise para teklif ettiği için ‘rüşvet teklif ve hakaret’ suçlamasıyla yasal işlem başlatıldı. Özdemir hakkında maske takmadığı için idari işlem, alkollü araç kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye atmaktan adli işlem yapıldı.

“>


;”>

  • Murat Özdemir
  • usta şef
  • masterchef türkiye
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK