Kanseri yenen oyuncu Boğaç Aksoy, yaşadıklarını ilk kez anlattı

Kanseri yenen oyuncu Boğaç Aksoy, yaşadıklarını ilk kez anlattı

56
0
PAYLAŞ

Kanseri yenen Boğaç Aksoy, yaşadıklarını ilk kez anlattı

Lenfoma teşhisi konulan ve tedavisi tamamlanan oyuncu Boğaç Aksoy, hastalık sürecinde yaşadıklarını ilk kez anlattı. Aksoy, bu süreçte ailesinin onu hayata döndürdüğünü söyledi.

“>

Arka Sokaklar dizisiyle ünlenen ve bir süredir kanser tedavisi gören Boğaç Aksoy, yaşadıklarını ilk kez anlattı. Kanseri yendiği müjdesini de paylaşan oyuncu, Sabah’a verdiği röportajda; Hastalığı öğrendikten sonraki sürecini şu sözlerle anlattı:

“Tedavim başlayınca rahatladım. En azından kanser olsa bile ne olduğunu biliyordum. Tekrar hastanede olmak istemiyordum. Annem şehir dışında yaşıyor, teşhis konduktan sonra İstanbul’a geldi ve hatta serum takmayı öğrendi. Evde 28 serum yedim. İnsanlar her zaman güzel mesajlar gönderiyorlar.

Kız arkadaşım desteğinden hiç vazgeçmedi, yanımdan hiç ayrılmadı. Annem, babam, onların eşleri… Annemle babam boşandı, yeniden evlendiler. Evlendikleri insanlar kendi anne babam kadar benimleydiler, üzerime titrediler.”

“Neden benim başıma geldi” sorusuna yanıt veren Aksoy, şu ifadeleri kullandı:

“Bu benim başıma nasıl geldi değil de benim başıma geldi” dedim. kendim, ne yediğime ne içtiğime dikkat ediyorum.

İnsanları üzmemek için çok hassastım. Pandemi araya girdi ve mesleğim hakkında endişelerim vardı. Güzel bir projeden çıktım, eklemek istedim ama pandemi nedeniyle yapamadım. Bunlar içimde birikmeye başladı. Son üç yıldır bunun gibi sorunlarla uğraşarak tetiklendi.”

“>


;”>

  • boga aksoy
  • boğa aksolotl hastalığı
  • boga aksoy arka sokaklar
  • dergi
  • sabah
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK