Johnny Depp İspanya’da… Donostia Ödülü’nü aldı

Johnny Depp İspanya’da… Donostia Ödülü’nü aldı

127
0
PAYLAŞ

İspanya'daki Johnny Depp... Donostia Ödülü'nü aldı

Ünlü Amerikalı aktör, senarist ve yapımcı Johnny Depp, İspanya’da Donostia Ödülü’nü aldı.

Amerikalı oyuncu, yapımcı ve senarist Johnny Depp, bu yıl İspanya’nın San Sebastian kentinde düzenlenen 69. uluslararası film festivalinde kentin Bask adının “Donostia” tarafından verilen onursal ödülü aldı.

AA’nın raporuna göre, Oyuncu Deep, “kötü muamele suçlamaları” nedeniyle başlatılan yargı sürecinin ardından eski eşi Amber Heard’den bu yana ilk kez kamuoyu önüne çıktı.

Urfalı olduğu bilinmeyen 5 ünlü isim

Ödül töreni öncesinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Deep, kendisine yöneltilen suçlamaları ve kamuoyu baskısını “kirli havaya dayalı anlık kararlar” olarak yorumladı.

Deep, “çok karmaşık” bir dönemden geçtiğini belirtti.

Tecrübelerini “ispatlanmamış suçlamalar nedeniyle çevresinden dışlanma şekli” olan “iptal kültürü” ile tanımlayan Deep, “İptal kültüründe kimse güvende olamaz. Ama gerçeklerle silahlanırsan , tek ihtiyacın olan bu.” dedim.

Depp, “İptal kültürü sadece beni değil, tek bir cümle söylemek isteyen biri olduğu sürece kadın erkek birçok insanı etkileyen bir şey. Normal olması gerekiyor ama değil” dedi. . dedi.

Onlar aslında doktor… İşte o 4 isim

İptal kültürüne neden olan haksız suçlamalara karşı ses çıkarmak gerektiğini vurgulayan Depp, “Size veya sevdiğiniz ve inandığınız birine karşı bir haksızlık olduğunda kalkın, oturmayın çünkü size ihtiyaçları var” dedi. deyimini kullandı.

Kendisine yöneltilen suçlamalar sırasında Johnny Depp’i ödüllendirdiği için eleştirilen San Sebastian Film Festivali yönetimi, “Depp hiçbir zaman kadına yönelik şiddet nedeniyle gözaltına alınmadı, suçlanmadı veya cezalandırılmadı” dedi. tartışmıştı.

Donostia Ödülü 58 yaşındaki Depp’e “çağdaş sinemanın en yetenekli ve çok yönlü oyuncularından biri” olduğu için verildi.

San Sebastian Film Festivali 25 Eylül’de sona erecek.

Savaş Özdemir: Bu yönüm pek bilinmiyor


  • Johnny Depp
  • ispanya
  • ödül
  • donostia
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK