“İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra ilk kez sahnede

“İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra ilk kez sahnede

53
0
PAYLAŞ

“İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses, 12 yıl aradan sonra ilk kez konser verdi. Tatlıses, konseri kendisine verilen milli piyango bileti olarak nitelendirdi.

Uzun yıllar sahnelerden uzak kalan İbrahim Tatlıses, hayranlarıyla yeniden bir araya geldi.

AA’nın raporuna göre, “İmparator” lakaplı ünlü şarkıcı, 12 yıl aradan sonra “Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri” kapsamında Kuruçeşme Açıkhava’da sahne aldı.

Poll Production’ın düzenlediği konserde sanatçı için özel bir dekor tasarlanırken, Tatlıses’e geniş bir orkestra ekibi eşlik etti.

Sahneye ilk çıktığı anda duygulu anlar yaşayan Tatlıses, konseri kendisine çıkan milli piyango olarak nitelendirerek, “Allah ‘yürüyün kulum’ derse, kimse ona ‘dur’ diyemez. Her şey Allah’tan gelir. Seni seviyorum, sayıyorum. Mutluyum.” dedi.

İki bölümden oluşan konserde gece yarısına kadar sahnede kalan usta sanatçı, sabaha kadar konser verebileceğini belirtti.

Dinleyicilerin de şarkılara eşlik ettiği konserde İbrahim Tatlıses, “Anlatalım”, “Bebeğim”, “Közlenmiş Balık”, “Evlerinin Önü Boyalı Direkler”, “Ben Anlatalım”, “Bebeğim” gibi birçok sevilen şarkıyı seslendirdi. Yalnızlık” ve “Yaşadığım Ne Sevdalar”.

Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Şafak Sezer, Gülben Ergen ve Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın yanı sıra sanat dünyasından çok sayıda isim de dinleyiciler arasındaydı.

Biletleri günler önce tükenen konser, 24-25 Eylül tarihlerinde Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleştirilecek.


  • İbrahim Tatlıses
  • konser
  • imparator
  • Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK