İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar ‘Haydi Söyle’ şarkısına düet yaptılar

İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar ‘Haydi Söyle’ şarkısına düet yaptılar

102
0
PAYLAŞ

Ünlü Türk şarkıcı İbrahim Tatlıses, yakın arkadaşı Hülya Avşar’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. İkili Ayvalık’ta buluşurken, “Haydi Söyle” şarkısı için de düet seslendirdi. Avşar’ın kızı ile Tatlıses’in düet yaptığı anlar hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

“>

Çektikleri filmlerle bir döneme damgasını vuran ünlü Türk müzisyen İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar, Ayvalık’ta buluştu. İkilinin buluşmasında renkli anlar yaşanırken, yakın arkadaşların hasretleri vardı.

Avşar ve Tatlıses, ‘Söyleyelim’ şarkısı için düet yaparken, ünlü Türk şarkıcının ziyaretini sosyal medya hesaplarından da paylaştılar.

Tatlıses, paylaşımında şu ifadeleri paylaştı: “Dünyanın en güzeli Hülya Avşar’ı Ayvalık’ta ziyarete gittim çok şükür bizi karşıladı, balık ikram etti. Hülya Hanım lütfen beni haftanın 5 günü rahatsız etmeyin… Sen nasıl birisin? Nasıl bir arkadaşsın? “O bir Hülya Avşar, kardeşim diyor ki… Hülya Avşar öyle bir insan. Onu tanımıyorsanız, onu tanıyın. Öyleyim dersem doğrudur. Çünkü bana olan inancını biliyorum.”

“>


;”>

  • hülya avşar
  • İbrahim Tatlıses
  • dergi
  • sosyal medya
  • ayvalık
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK