‘Hastalanmam’ diyerek aşı olmayan Marcus Birks koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

‘Hastalanmam’ diyerek aşı olmayan Marcus Birks koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

62
0
PAYLAŞ

'Hastalanmayacağım' diyerek aşı olmayan Marcus Birks, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Sık spor yaptığı ve aşı yaptırmadığı için hastalanmayacağını söyleyen İngiliz müzisyen Marcus Birks’ten kötü haber geldi. Marcus Birks, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

“>

Koronavirüs aşıları konusunda şüpheci olan Marcus Birks, haftada beş gün spor yaptığı ve sağlıklı beslendiği için hastalanmayacağını söyledi.

Ancak Birks, koronavirüse Ağustos ayının başlarında yakalandı. Durumu giderek kötüleşen Birks, nefes darlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Genç müzisyen tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Dail Mail’in haberine göre Birks; 11 Ağustos’ta hastane yatağında verdiği bir röportajda, nadiren hastalandığı için durumunun kendisini şaşırttığını söyledi. Birks, ölmeden önce aşılar konusunda biraz bilgisiz olduğunu ve aşılarını geciktirdiği için pişman olduğunu itiraf etti.

Birks’in hamile eşi Lis Briks, Instagram’daki paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bunu yazarken hissettiğim acı dayanılmaz, kalbim paramparça oldu, ruhum ve dünyam mahvoldu. Bebeğimize ne kadar sevdiğini söylüyoruz. onu, ne kadar özel olduğunu, nasıl bir insan olduğunu her gün anlatacağım. Söz veriyorum.”

MARCUS BİRKS KİMDİR?

Marcus Birks, Staffordshire’ın doğusunda. Eşi Lis Birks ile Cappella grubunda müzisyendi. Hep birlikte takılan çift, Bad Lads Army adlı bir TV dizisinin ilk serisinde yer aldı. İkili, birlikte kurdukları The Cameleonz grubuyla büyük beğeni topladı, hatta ünlü şarkıcı Robbie Williams’tan da destek aldı.

“>


;”>

  • Marcus Birks
  • koronavirüs
  • Koronavirüs aşısı
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK