Harika Avcı’dan hakkında çıkan tüp mide ameliyatı oldu haberlerine yalanlama

Harika Avcı’dan hakkında çıkan tüp mide ameliyatı oldu haberlerine yalanlama

102
0
PAYLAŞ

Marvelous Avcı'dan kendisi hakkında tüp mide ameliyatı olduğu haberini inkar etmeyin.

Yeşilçam’da oyuncu ve şarkıcı olan Harika Avcı, mide ameliyatı olduğu haberiyle ilgili açıklama yaptı. Avcı, bana karşı algı operasyonu yapıldığını iddia etti.

Şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Fazla kiloları nedeniyle ameliyat masasında olduğu bildirilen Avcı, hedef gösterilmek için kendisine yönelik bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

‘Beni itibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek bana yönelik bir algı operasyonu ve bilinçli olarak her şeyi olduğundan farklı göstermeye çalışıyor. Nefreti körükleyen, manipülatif, abartılı, asılsız, haksız ve vicdansız suçlamalarla karşı karşıya gelmek, polemiğe sürüklenmek istiyorum.

Hiç tanımadığım, haklı sebeplerle ilişkimi kestiğim insanlar bile utanmadan benim hakkımda şov peşinde koşuyorlar. Bunlar iyi taktikler, ama işe yaramıyorlar. Her şeyden önce, dürüst değiller ve inandırıcı değiller. Ayrıca her yönden taraflı ve çelişkili oldukları ve tepki aldıkları da görülmektedir. Türk insanı akıllı olduğu için ben bir açıklama yapmasam da kimi nereye koyacağını çok iyi biliyorlar. En derin sevgi ve saygılarımla…

Bu arada şu fotoğraf olayı… Tüp mide ameliyatında yeni değilim. Araştırmadıkları ne kadar belli. 20 Ocak 2017’de paylaşılan bir fotoğrafı yeniymiş gibi veriyorlar. Üstelik kim o açıdan fotoğraf çekerse öyle olacak!’


  • büyük avcı
  • harika avcı instagram
  • büyük avcı tüp mide ameliyatı
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK