Darp iddialarını reddetti! Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Keser hakkında konuştu

Darp iddialarını reddetti! Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Keser hakkında konuştu

62
0
PAYLAŞ

Saldırı iddialarını yalanladı!  Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Keser'i anlattı

İki kız çocuk annesi Damla Ersubaşı, olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Mustafa Keser ile barıştı. Ersubaşı 2. sayfa canlı yayında süreci anlattı.

Eski eşi Mustafa Keser ile barışan oyuncu Damla Ersubaşı, yaşananlarla ilgili ilk kez konuştu. 2. Sayfa programına konuşan Ersubaşı, biten evliliği ve barışmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Hiçbir hata tek taraflı değil, onun mutsuz olduğu şeyler oldu, benim de mutsuz olduğum durumlar oldu. Bu bilinçli bir barışma değildi, kendiliğinden oldu. Terapiye başladık, bana çok iyi geldi. ikimiz de hatalarımızı gördük birbirimizle konuşamayacağımızı anladık.

Mustafa sinirliydi, düşünceliydi. Belki de benimle konuşarak değil de somurtarak öfkesini gösterdi. Terapiden sonra Mustafa değişti. Terapide her şeyle yüzleşirsiniz, çiftlere kesinlikle tavsiye ederim.

Hayatımda hiç kimseye kin beslemedim, insanların neden bu kadar nefretle yaşadığına çok şaşırıyorum. Ben hiçbir zaman ‘Mustafa beni dövdü şiddet uyguladı’ demedim. Bunlar yazıldı ama ben asla böyle bir iddiada bulunmadım. İnsanların neden bu kadar nefret dolu olduğunu anlamıyorum.”

Eşi tarafından dövüldüğü iddialarına yanıt veren Ersubaşı, yeniden nikah masasına oturmayı düşündüğünü de açıkladı:

“Bu fotoğraftaki şey şu; dişim kırıldı ve iltihaplandı, tüm yüzüm şişti. Bu bir haftalık süreç yavaş yavaş kabardı… Kavgalarımız sadece bağırıp çağırıyordu. Şiddet yoktu. Beni kıran şeydi. bazen ses tonu bazen de dikkatsiz hareketler. Evlenmeyi düşünüyoruz ama o beni ikna etmeli. Artık ikna etme aşamasındayız.”


  • damla ersubaşı
  • mustafa keser
  • dergi
  • 2 sayfa
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK