Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştı mı?

Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştı mı?

83
0
PAYLAŞ

Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştı mı?

Sihirli Anne dizisiyle yıldızı parlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz Eylül ayında boşandığı eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Ersubaşı, ilk kez konuştu. Ersubaşı, “Boşandıktan sonra konuşmaya devam ettik. Sonuçta biz anne babayız her şeyden önce. Çocuğumuz var. Buluşup konuşmaya devam edeceğiz.”

“>

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz Eylül ayında kızları Zehra ve Zeynep Nisa’nın babası Mustafa Can Keser’den tek celsede boşanmıştı.

Kızlarıyla birlikte Bodrum’a giden Mustafa Can Keser ve Ersubaşı’nın barıştığı haberi geldi. Haberin ardından Ersubaşı, “Arkadaşlar barışmadık. Her zamanki gibi çocuklarımız için bir araya geldik” dedi.

Yaşananların ardından Mustafa Can Keser, eski eşi Damla Ersubaşı ile kalp emojili samimi fotoğrafını paylaşarak gündem oldu.

Hürriyet’in haberine göre; Sosyal medya fenomeni Beyza Doruk ile önceki akşam Bebek’te bir mekanda yemek yiyen Damla Ersubaşı, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ersubaşı, eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştığı haberlerine açıklık getirdi.

Barıştıklarına dair iddiaların ardından Ersubaşı, “Boşandıktan sonra da görüşmeye yine de devam ettik. Ne de olsa biz anne babayız her şeyden önce. Çocuğumuz var. Görüşeceğiz, görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

“>


;”>

  • damla ersubaşı
  • mustafa ölebilir
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK