Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak’tan tatil pozları: Tatilin tatlı anılarından

Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak’tan tatil pozları: Tatilin tatlı anılarından

486
0
PAYLAŞ

Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak'tan tatil pozları: Tatilin tatlı hatıralarından biri

Masum Apartmanlar dizisinde hayat verdiği Han karakteriyle büyük beğeni toplayan Birkan Sokullu, sevgilisi Eda Gürkaynak ile Mikonos’ta tatile çıktı. Gürkaynak, tatilde geçirdikleri bir anıyı “Tatilin tatlı anılarından” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

“>

Başarılı oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Masum Apartman Hanı Birkan Sokullu, bir süredir aşık olduğu sevgilisi Eda Gürkaynak ile Mikonos’ta tatil yaptı.

Eda Gürkaynak, sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşırken yaşadıkları bir anıyı “Tatilin tatlı anılarından” notuyla paylaştı. Gürkaynak paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sabah Mykonos’un en eski ve en ünlü jiroskoplarından birine gittik: Jimmy’s. İçeride mavi gözlü, masum görünüşlü bir çingene çocuğu gördüm. Onun jiroskopunun benim olduğunu, ne içmek istediğini sordum. Dedi. sadece Gyro yeterliydi.

Ertesi gece Jimmy, oğlu Giorgos ve oğlu Jimmy Jr ile sohbet ettik ve hikayelerini dinledik. Enerjimizi sevdikleri için; İçimiz dışımız ne kadar tatlı, güzel insanlar olduğumuzdan bahsettiler. Gece sonu jiroskoplarımızı sipariş ettiler.

Kendime not: Yardım etme, cömertlik ve şefkat tecrübelerime göre büyür ve çoğalır. Ne kadar verirsen o kadar çok gelir.”

“>


;”>

  • birkan
  • eda gürkaynak
  • dergi
  • sosyal medya
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK