Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın sarmaş dolaş görüntüleri olay oldu

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın sarmaş dolaş görüntüleri olay oldu

82
0
PAYLAŞ

Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın dolanan görüntüleri olay oldu

Hakan Baş ile çocuk istememesi nedeniyle sorun yaşadığı söylenen Cam Tavan dizisinde Bensu Soral ve eski ortağı Kubilay Aka’nın samimi görüntüleri ortaya çıktı. İkili magazin gündemine bomba gibi düşerken Bensu Soral’dan açıklama yapılmadı.

“>

Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin evliliğinde çocuk meselesi nedeniyle kara bulutlar dolaşmaya başladı. Çiftin evliliğinde çatlaklar yaşanırken, son gelişmeler derginin gündeminde deprem etkisi yarattı.

Bensu Soral’ın geçen ay final yapan Cam Tavanlar serisindeki partneri Kubilay Aka ile 18 Temmuz 2021 saat 00:15’te çekilen samimi fotoğraflarına Snob Magazine ulaştı.

Kireçburnu’nda terk edilmiş bir binanın çatısında çekilen fotoğraflarda, Soral’ın başını Aka’nın omzuna koyması dikkat çekti.

Bensu Soral’ın eşi Hakan Başı’nın ünlü fenomen Mina Ceran ile Emirgan’da bir mekanda eğlendiği ve oldukça samimi olduğu iddia edildi.

Hakan Baş’ın ihanete uğradığı haberinin ardından ortak açıklama yapan ikili, şu ifadeleri kullandı:

“Dün gece bazı medya organlarında yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi ikimizin de uzun zamandır tanıdığı bir arkadaşımız… Şu sıralar evliliğimiz ile ilgili hassas bir süreçteyiz. Biraz bilgiye ihtiyacımız var. zaman ve hassasiyetiniz de.”

“>


;”>

  • bensu soral
  • han başı
  • dergi
  • kubilay aka
  • cam tavanlar
  • mayın seran
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK