Arda Turan, şarkıcı Berkay ve eşi arasında yaşanan taciz iddiaları hakkında konuştu:...

Arda Turan, şarkıcı Berkay ve eşi arasında yaşanan taciz iddiaları hakkında konuştu: Eşime kimse sabah 5’te mesaj atamaz! Taciz hariç her şey doğru

76
0
PAYLAŞ

Arda Turan, şarkıcı Berkay ile eşi arasındaki taciz iddialarıyla ilgili konuştu: Sabah 5'te kimse karıma mesaj atamaz!  Taciz dışında her şey doğru

Galatasaray kaptanı Arda Turan, şarkıcı Berkay ile eşi arasındaki taciz iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: ??Ben kimseyi taciz etmedim. 8 aylık hamile eşime mesaj attılar, hastaneye gittim. Ve ne yazık ki sevmediğim birine şiddet uyguladım.

“>

Arda Turan, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i Emirgan’da bir mekanda “Evli olmasaydım seni özlemezdim” diyerek taciz ettiği iddia edilen bir tartışmada şarkıcının burnunu kırdı. Hastaneye kaldırılan Berkay’ın yanına giden Turan’ın beraberinde getirdiği silah bir anda ateş aldı. Futbolcunun cinsel taciz iddiasıyla yargılandığı davada beraat kararı Yargıtay tarafından bozuldu.

SİLAH ŞEYİNDE HAKLIYIM

Olayların ardından Exxen’de yayınlanan Arda belgeselinde konuşan Turan, “Ben kimseyi taciz etmedim. Allah şahidimdir. Ancak buna ‘taciz’, ‘kadına şiddet’ dediler. Olay gecesi saat 05:00’te aylık hamile eşi “Hastaneye gittim. Maalesef geçmişteki olaylardan dolayı sevmediğim birine şiddet uyguladım. Sabah 05:00’te eşime kimse mesaj atamaz” dedi. Hastaneye silahla gitmesinin kendisine haksızlık olduğunu belirten Turan, “Şiddet, hastane ve silah konusunda yüzde 100 haksızım. olay. Tek bir olayda çok haklıyım; Ben kimseyi taciz etmedim.”

“>


;”>

  • arka arkaya ayakta
  • berkay
  • hasret adası şahin
  • taciz
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK