8. Mood Ödül Töreni’nde Arzum Onan ve Gülenay Kalkan’dan özel açıklamalar

8. Mood Ödül Töreni’nde Arzum Onan ve Gülenay Kalkan’dan özel açıklamalar

296
0
PAYLAŞ

Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü ve akşamın TV programcısı Yasemin İlan’ın jüri üyesi olduğu 8. Mood ödül töreni dün gece gerçekleştirildi. Geliri yangın mağduru ailelerin çocuklarının eğitim giderlerinde kullanılacak olan bu bağış gecesinde etkinliğe destek veren Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Arzum Onan ile sohbet ettik.

Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü ve Akşam TV’nin programcısı Yasemin İlan ile bu yıl 8’incisi düzenlenen Mood Ödül Töreni dün akşam gerçekleştirildi. Geliri yangında hayatını kaybeden ailelerin çocuklarının eğitim giderleri için kullanılacak olan bu bağış gecesinde, etkinliğe destek veren ünlü isimler de yer aldı. Bu isimler arasında yer alan heykeltıraş Arzum Onan ve oyuncu Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ile sohbet ettik.

‘ÖDÜL HİÇBİR ŞEY KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİLDİR’

Aynı zamanda ödüllü bir sanatçı olan Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, ödül törenlerinin kendisi için ne ifade ettiği sorusuna şu yanıtı verdi:

‘Ödüller cesaret verici. Her ödülün seçici kurulu ayrıdır ve o seçici kurul sizi buna layık görür. Bu yüzden sanatçıyı cesaretlendiriyor, ödül almak iyi bir şey ama ödül alamamak da kötü bir şey değil. Çok iyi sanatçılar var, çok iyi oyunlar oynuyorlar, ödül alamayabiliyorlar.’

‘YARDIM İÇİN HEYKEL BAĞIŞIYORUM’

Heykeli hayır amaçlı satılan Arzum Onan, çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

‘Bu gece için tasarladığım bir heykel değildi. Bu benim ilk sergimde yaptığım bir çalışmaydı. Heykeli hayır kurumuna bağışladım. Onan, bu geceden elde edilecek gelirle 20 çocuğun eğitim masraflarının karşılanacağını da açıkladı.


  • 8. ruh hali ödül töreni
  • dileğim onaylandı
  • gülenay kalkan
  • yasemin reklamı
  • dergi
  • benim dileğim onun akşamı
  • gülenay kalkan akşamı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK