3 sene önce nikah kıyan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan düğün yaptı

3 sene önce nikah kıyan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan düğün yaptı

166
0
PAYLAŞ

Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan 3 yıl önce evlendi.

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği İkon karakteriyle adından söz ettiren Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan, 3 yıl önce nikah masasına oturmuş ancak hamilelik ve pandemi nedeniyle düğünü ertelemişti. Güzel oyuncu gelinliği ve damatlığı ile çektikleri fotoğrafı Instagram’da “Tam 1 ay önce bugün düğünümüz vardı. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımızın katıldığı çok eğlenceli bir düğündü” notuyla paylaştı.

Üç yıl önce nikah masasına oturan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan çifti, hamilelik ve pandemi nedeniyle ertelenen düğünlerini gerçekleştirdi.

Ünlü çift, Sait Halim Paşa Konağı’nda görkemli bir düğün yaparken, sadece aile ve yakın dostları davet edildi. Fatoş Kabasakal müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Düğün fotoğraflarını paylaşan Kabasakal, duygularını takipçileriyle paylaştı.

Gelinlik ve damatlık içinde pozlarını paylaşan Kabasakal, şu notu düştü: “Hamilelik ve pandemi süreci nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız düğünümüzü nihayet gerçekleştirdik. Geçen ay bugün: 12.08.2021. ailemiz ve yakın arkadaşlarımızın katıldığı çok eğlenceli bir düğündü. “Hayallerimden de güzel bir düğün organizasyonu yapan ve beni mutlu eden eşime ve yol arkadaşıma çok teşekkür ederim. Seni seviyorum aşkım. Ayrıca bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Sana sahip olduğum için çok mutluyum.”


  • şişmanlar aptal
  • Erkan Kayhan
  • düğün
  • dergi
  • sosyal medya
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK