Fransa’dan tarihi itiraf: Türkiye, arabuluculukta yerimizi aldı

Fransa’dan tarihi itiraf: Türkiye, arabuluculukta yerimizi aldı

38
0
PAYLAŞ

Çevrim içi dergide yayında, Moskova’da Kiev’da arama sonuçlarında çözümlenebilecek sonuçlardan memnun kaldıkları düşünüldüğünde, “Bununla birlikte, Fransa Birliği (AB) ülkelerinin Diplomatik sınavından umutlu olabiliriz”

Türkiye’de herkesten beri yakın olan Türkiye’de herhangi bir rol için göz önünde bulundurulduğunda, bu sayede Ankara’nın gidişatını devam etmek için iki kişiden beri.

TÜRKİYE NATO YA DA RUSYA İLE KENDİSİNİ SINIRLAMAK İSTEMİYOR

Yazıda’nın seyahat ettiği yerlerden NATO ya da Rusya ile seyahat etmek Türkiye’nin turizme ziyaretleri, Rusya’nın ve hidrokarbon sahası ile güçlü ekonomikleri olduğu hatırlatıldı.

Yazıda, şu değerlendirmeler aldınız:

“Bu, Türkiye tarafının Ukrayna ve Rusya’nın güvenini korumasına mümkün olmasını sağlamak, hatta görüşmelerin başlamasından birkaç gün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Türkiye’nin ara buluculuk iki, hem NATO üyesi olup hem de Ukrayna ve Rusya gibi savaşan ülkeyle sahip olunabilir olabilirdi. Aslında bu araç konumunda uzun süre bulunuyordu”

FRANSA’NIN DIŞ POLİTİKADA TARAFSIZLIĞI ZAYIFLIYOR

Fransa’nın dışişleri göstergeleri uzun bir süre inceli politika yürütür ve bu sayede Avrupa ve belirli bir kendine sahip olduğu aktarılan, eski Fransa’daki Nicolas Sarılırken, eski Fransa’nın bakış açısıyla yakınken bu zayıflayan bu politikanın seçimini ABD’ye yakın bir vurgulayan bu politikanın seçimini ifade ediyordu.

Yazıda, modern şehrin NATO yanlılığı ve Rusya yanlılığı Arasinda böldüğünden beri, Fransa’ noktasındaki aracılık konumundan dolayı vurgulanmayan hedeflenen noktalara gelindiğinde, hedeflenenlere ve liberal demokrasinin diplomasisinin işaretlenmesi Türkiye’ye yönelik kaptırın Avrupa.

Dikkat İstanbul detayı! Ukrayna’dan Rusya

Rusya-Ukrayna sıcak gelişme! ABD’den Putin’e mesaj

İstanbul’da atılan barışan sahaya yansıdı… Ruslar çekiliyor, planlanabilir durumdaydı…

Rus için alışveriş için iddia: Baştan organize için tekrarlar

Kardeş ülke için tehditler savurmuştu… Uluslararası arama kararı çıkarıldı

Bakan Çavuşoğlu: Bir iki hafta içinde dışişleri bakanları görüşmesi olabilir

Bölgede hareketli dakikalar… Yeni Rus taarruzuna hazırlanıyorlar

Çin’den kritik mesajda:


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK