Fetö elebaşına yelpaze tutardı… Videolardaki o kişi gözaltına alındı

Fetö elebaşına yelpaze tutardı… Videolardaki o kişi gözaltına alındı

50
0
PAYLAŞ

Feto eskiden hayranlarını elebaşına bağlardı... Videolardaki o kişi gözaltına alındı

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in videolarında görülen hutbe verirken gazeteden bir hayranına el sallayan kişi gözaltına alındı.

FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen’in konuşması sırasında bayılmamak için hayranı olarak elindeki gazeteyi sallayan Adem Zengin, İzmir’de gözaltına alındı.

DHA’nın haberine göre, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, konuşması sırasında yanında oturan ve taraftarını sallayan FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen’in yanında oturan Adem Zengin’in Dokuz’da tedavi gördüğüne dair istihbarat aldı. Eylül Hastanesi farklı bir kimlik altında.

Çalışmaya başlayan ekipler, Kovid-19 testi pozitif çıkan Zengin’in farklı isimle Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gördüğünü ve sağlık durumunun kötüleşmesi nedeniyle entübe edildiğini belirledi.

Ekipler, yaklaşık bir ay süren yoğun bakımda tedavisi biten Zengin’i gözaltına aldı. Zengin’in taburcu edilmesinin ardından İzmir Terörle Mücadele Şubesi’ne götürülerek sorguya çekileceği belirtildi.

Adem Zengin, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen’e hayranını salladığı videoyla tanındı. 1990’lı yıllara ait olduğu düşünülen videoda, Gülen’in yanında oturan Zengin’in FETÖ elebaşı bayılmasın diye hayranı olarak elindeki gazeteyi salladığı ve bunu yaparken gözyaşı döktüğü görülüyor. .


  • fetullah
  • fetö
  • fan
  • gözaltına alındı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK