Kripto parada teknik düzenleme tamam

Kripto parada teknik düzenleme tamam

35
0
PAYLAŞ

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Arkeoloji Müsesi’nde Anadolu Yayıncılar Derneğince düzenlemeyor” ekonominin sorularını yanıtladı. Kripto para düzenlemesiyle ilgili bir üzerine ne yapılacağı, başlangıçtan önce kendi teknik son eğitimlerini tamamlayacak olan hafta sonu tamamlanmayacak olan yasanın kendi içinde gelecek, “bundan sonra mecliste önümüzdeki, gelecek, gelecek” dedi.

Nebati “Thyada Councils Kripo Parayla Ilgili Henüz Oturmuş Bir Mevzuat Düzeni Yok. Bu Mevzuatla Türkiye’de Kripto Paranın Önün Açıcı, Facat Zarar Verici Yönlerini Bertaraf Eden, Genel Capsamlı, Daha Çok Ikincil Dudenemelerle Işin Yürürülebileceği Bir Adım Attık Dedi.

MÜTEAHHİTLERE DESTEK

Bakan nebati bakan nebati, kamuteahlarının artan nedeniyle artan oranda müteahhitlerin nasıl olacağı konusunda tahminler gibi bir büyüme gösteriyor. görüşmesinde bulundu.

Kur güvenli ekonomikın sağlığı açısından yarara hakkında bir soru üzerine Nebati, tamamlayıcı unsurların kazandığını söyledi. Nebati “23 Mart’an Itibarın Oluyor, Çıkışların Olup Olmayacağını Görceğiz. Yatırımcının Çıkması İçin Bir Neden Yok. Hazine’ye Olan Etkisi Çok Düşük. Çükü Türk Lirası en Düşük Durumda, Daha İneceği Bir Yok, Vatandaş Rahat Olsun” Dedi.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK