İşletmelerin hesabı artık tek ekranda

İşletmelerin hesabı artık tek ekranda

76
0
PAYLAŞ

İşletme hesapları artık tek ekranda

Dijital Bankacılık uygulaması WoDiBa, birçok banka ile çalıştığı için hesaplarını yönetmekte zorlanan büyük işletmelere, tüm hesaplarını tek ekrandan yönetme fırsatı sunuyor.

Çok sayıda banka ile çalışan, hesaplarını yönetmekte zorlanan ve işlem sayısı fazla olan işletmeler için geliştirilmiş Workcube Dijital Bankacılık uygulaması WoDiba, gelişmiş raporlama özelliği ile nakit akışının kontrol ve takibini sağlarken zamandan tasarruf sağlar. WoDiba ile bankaların internet bankacılığı sistemlerine giriş yapmaya gerek kalmadan banka işlemlerini anında Workcube sistemine aktarmak mümkündür. Ayrıca günlük olarak banka hesaplarını işleyen personelin manuel olarak dosya yükleme/indirme işlemleri ve hesap hareketleri de ortadan kaldırılabilir.

Workcube Türkiye Müdürü Satiye Ketenci, WoDiba’nın banka hesaplarını Workcube banka hesap bakiyeleri ile karşılaştırma imkanı sunduğunu ve fark yaratan hesapları gösterdiğini belirterek, “WoDiba ile vadeli görevler ve banka bakiyeleri, çek, senet gibi nakit bilgilerini içeren raporlar. notlar, krediler Excel ve PDF formatında mevcuttur.İlgili kişilere e-posta ile gönderilmesini sağlarız.Tüm kayıtlar anında Workcube sistemine aktarıldığı için satış, kredi risk ve finans ekiplerinin koordinasyonunu sağlarız. “


  • dijital bankacılık
  • işletme
  • hesap
  • ekonomi haberleri
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK