Demet Akbağ ve Sertab Erener’den aşı çağrısı

Demet Akbağ ve Sertab Erener’den aşı çağrısı

63
0
PAYLAŞ

Demet Akbağ ve Sertab Erener'den aşı çağrısı

Sağlık Bakanlığı’nın Kovid-19 ile mücadele amacıyla yürüttüğü aşı kampanyası kapsamında oyuncu Demet Akbağ ve şarkıcı Sertab Erener’in yer aldığı bir kamu spotu hazırlandı.

AA’nın haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Akbağ ve Erener’in vatandaşlara çağrıda bulunduğu “Kolları sıyırıyoruz” sloganıyla yürütülen Kovid-19 aşı kampanyası kapsamında hazırlanan kamu spotunu Twitter hesabından paylaştı. aşı olmak.

Akbağ, kamuoyuna yaptığı açıklamada, “Bütün dünya uzun süredir pandemi ile mücadele ederken, doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları ve alanında uzman kişiler büyük mücadeleler verdiler. aşı. Aşı olmayı ihmal etmeyelim, koruyalım.” ifadeleri kullandı.

Erener, “Ne hastanelerimiz dolu ne de etaplarımız boş. Çözüm basit ve kesin. Ancak sıra bize geldiğinde aşı yaptırarak özlediğimiz normale dönebiliriz.” dedim.

Haluk Bilginer, Şener Şen, Candan Erçetin, Okan Bayülgen, Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ, Ahmet Özhan, İlber Ortaylı, Zeynep Bastık, Sevcan Orhan, Acun Ilıcalı, “Yükseltiyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın aşı çalışmaları geniş kitlelere ulaşsın diye. ve Cedi Osman kamera karşısına geçerek toplumu aşı olmaya davet etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK