Cumhurbaşkanlığından reklam filmi: Türkiye, tecrübeli ortağınız

Cumhurbaşkanlığından reklam filmi: Türkiye, tecrübeli ortağınız

40
0
PAYLAŞ

Cumhurbaşkanlığı'ndan reklam videosu: Türkiye, deneyimli ortağınız

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, yabancı yatırımcılar için bir reklam filmi yayınladı. Yabancı yatırımcıları Türkiye’ye davet eden filmde, “Türkiye sizin deneyimli ortağınız.” ifadeler kullanılmıştır.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi tarafından yabancı yatırımcıları ülkeye çekmek için hazırlanan reklam filmi; BBC ve Bloomberg gibi uluslararası kanallarda yayınlandı.

DHA’da yer alan habere göre; Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, ‘Deneyimli ortağınız Türkiye’ mesajıyla yabancı yatırımcılar için bir reklam filmi hazırladı. Yelkenli hikayesi üzerinden yabancı yatırımcıları Türkiye’ye yatırım yapmaya davet eden bir reklam filmi; BBC, Bloomberg, CNN ve Euronews gibi uluslararası kanallarda yayınlanmaktadır.

İngilizce hazırlanan reklam filminde, “İyi bir yatırım, yolculuk yapmak gibidir. Bu yolculuğa sağlam bir yol arkadaşı ile çıkmalısınız. Sizinle mücadele eden, gücüyle fark yaratan, sorumluluk almaktan çekinmeyen bir yol arkadaşı. “Türkiye, yılların yatırım tecrübesi ile yol arkadaşınız olmaya hazır. Hazırsanız birlikte seyahat edelim, yatırım hedeflerinize birlikte ulaşalım” denildi.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi logolu filmde ‘Türkiye, deneyimli ortağınız’ mesajı yer aldı.


  • Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi
  • reklam filmi
  • yabancı yatırımcı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK