Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

20
0
PAYLAŞ

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan kararlara göre, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu 1. Hukuk Müşaviri Esma Aksoy, Danıştay üyeliğine seçildi.

AA’da yer alan habere göre, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikası Kurulu üyeliğine Vedat Ali Tektaş, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikası Kurulu üyeliğine Hüsnüye Erdoğan atandı.

Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Şentürk ve Fazlı Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu üyeliğine atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Zeliha Sağlam görevden alınırken yerine Musa Şahin atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda açık olan Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Cem Uraldı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Hakan Ay, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne Mehmet Demircioğlu atandı.


  • Cumhurbaşkanı Erdoğan
  • Atama
  • yeniden karıştır
  • resmi gazete
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK