Tüm öz saygınızı kaybettiyseniz, tekrar resmi bir Atari konsolu satın alabilirsiniz.

Tüm öz saygınızı kaybettiyseniz, tekrar resmi bir Atari konsolu satın alabilirsiniz.

35
0
PAYLAŞ

Yıllarca süren gecikmelerin ardından, yeni Atari VCS sistemi resmi olarak başlatıldı. 300$ veya kontrolörlü 400$’a düşük güçlü orijinal Zen gömülü CPU’lu güzel bir kutu ilginizi çekmez mi? Pffft çocuklar bugünlerde.

Cidden olsa da: Bununla ilgili tek iyi şey görünüm. Atari, VCS’nin “modern bir konsol / PC hibrit” makinesi olduğu konusunda övünse de, gerçek şu ki, bunun üzerine kurulu Ryzen R1606G işlemci, günümüz standartlarına göre eski ve grafiksel olarak zayıf – özellikle bu fiyata. Karşılaştırma için ve evet bunun PC alanında olmadığını takdir ediyorum, Xbox Series S aynı fiyata çok daha güçlü bir özel Zen 2 CPU, daha güçlü GPU ve gerçekten hızlı depolama sunuyor.

Yine de bazı promosyon resimlerini sevmeliyim. Sizi bilmem ama benim küçük çocuklarım ev sinema sistemimi Pong oynamak için kullanmayı seviyor.

Atari VCS sistemi.

(İmaj kredisi: Atari)

Fantezi otellerden NFT satmaya kadar her şeyi deneyen bir şirketin, yetersiz ve yüksek fiyatlı bir cihaz üretmesi şaşırtıcı değil, ancak gerektiğinde kredi vermek, sanırım çağdaş çip sıkıntısı sırasında herhangi bir şey yapmak bir başarıdır. Atari’nin indirebileceğiniz diğer oyunlarla birlikte bir Linux makinesi ‘vizyonu’ uzun vadede devam etmesi pek olası değildir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK