Seagate’in profesyonel veri kurtarma özellikli 8 TB harici HDD’si bugün sadece 170$

Seagate’in profesyonel veri kurtarma özellikli 8 TB harici HDD’si bugün sadece 170$

25
0
PAYLAŞ

Yedekleme kapasitesi son derece önemliyse, Seageate’in 8 TB biçimindeki Expansion masaüstü diski, para için en iyi harici sabit disktir, şimdi satışta olduğundan daha da fazladır. Newegg’de harici HDD’yi 169,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz – sadece kupon kodunu kullanın 93XRN55 tam indirim için kasada.

Bu, Rescue Data Recovery Services ile birlikte gelen sürümdür ve birlikte kombinasyon 229,99 $’a gider. Bununla birlikte, Newegg’in paketi 199,99 $’a satılıyor, ayrıca yukarıdaki promosyon kodu fiyattan 30 $ daha düşürerek, herhangi bir posta indirimi çemberi olmadan 60 $ tasarruf etmenizi sağlıyor.

Taşınabilir Yedekleme Çözümü

Seagate Genişletme 8 TB Harici HDD | Rescue Veri Kurtarma Hizmetleri Dahil | 229,99 $ Newegg’de 169,99 $ (60 $ tasarruf edin)
İşte harika bir fiyata birden fazla bilgisayarı yedeklemek için taşınabilir ve geniş bir HDD. Bonus olarak, disk garanti kapsamındayken hayaletten vazgeçerse veya kazara hasar görürse, Seagate’in şirket içi veri kurtarma hizmeti değerli dosyalarınızı çıkarmaya çalışır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK