Nvidia DLSS desteği nihayet önümüzdeki hafta Red Dead Redemption 2’ye geliyor

Nvidia DLSS desteği nihayet önümüzdeki hafta Red Dead Redemption 2’ye geliyor

29
0
PAYLAŞ

Red Dead Redemption 2 nihayet 13 Temmuz’da Red Dead Online’ın Blood Money güncellemesinde DLSS desteği alıyor. Bir aydan fazla bir süredir DLSS’nin bir noktada Red Dead’e geleceğini biliyorduk ve bu kovboy macerasının artırılmış kare hızında devam etmesini dört gözle bekliyorduk.

Bu nedenle, herhangi bir Red Dead Online oynamasanız veya Red Dead Redemption 2’nin RTX destekli sisteminizde nasıl çalıştığını sevmediyseniz bile, iyileştirmeleri ilk elden görmek için güncellemeyi almaya değer.

İki yaşından büyük olmasına rağmen, Red Dead Redemption 2, donanımınızı koyabileceğiniz grafiksel olarak en zorlu video oyunlarından biri olmaya devam ediyor. En güncel RTX 30 serisi GPU’larda bile, oyunu daha yüksek grafik ayarlarında sorunsuz bir şekilde çalıştırmak, önerebileceğimiz en iyi ayarlarda bile oldukça zorlu bir görev olarak ortaya çıkıyor.

Rockstar oyunları

(İmaj kredisi: RockStar oyunları)

DLSS (veya Derin Öğrenme Süper Örnekleme), bir Nvidia RTX serisi GPU’nuz varsa, oyunlarınızda iyi bir kare hızı artışı elde etmenin hızlı ve kolay bir yoludur. DLSS, “kare hızlarını artırmak ve yerel işlemeye yaklaşan veya onu aşan keskin kareler oluşturmak için NVIDIA RTX TensorCores’un gücünü kullanmak” için yapay zeka destekli yükseltme teknolojisini kullanır.

Ne yazık ki, hala (eğer varsa) herhangi bir ışın izleme desteği alamıyoruz gibi görünüyor. Ancak bu, Red Dead Online oynayabileceğiniz ve yükseltme için beklerken son nesil RTX 20 serisi kartlarınızda fazladan fps alabileceğiniz anlamına geliyorsa, bu her yerde bir kazançtır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK