G.Skill’in yeni ve kompakt Z5i mini-ITX kasasında küçük bir bilgisayar yapmayı çok...

G.Skill’in yeni ve kompakt Z5i mini-ITX kasasında küçük bir bilgisayar yapmayı çok isterim

39
0
PAYLAŞ

Yıllar geçtikçe, küçük bir form faktörlü (SFF) PC oluşturma sanatını takdir etmeye başladım; bu, hantal bir kasa içinde bir masaüstü sistemi veya hatta tipik mid-tower kasanız oluşturmaktan biraz daha fazla planlama ve sabır gerektirir. Başa çıkmak için potansiyel olarak eğlenceli ve ödüllendirici bir meydan okuma. Hazırsanız, G.Skill’in yeni Z5i mini-ITX kasasına dikkat edin. kesinlikle olacağım.

Bana söylendiğine göre, Temmuz başında satışa sunulacakmış. Bu arada G.Skill, “şık beşgen prizma” tasarımı ve bazı benzersiz özellikler sunan en yeni kompakt kasası hakkında bir avuç görüntü ve bazı ilginç bilgiler paylaştı. Bunların başında bir dizi kavisli temperli cam yan panel geliyor.

(İmaj kredisi: G.Skill)

4 mm kalınlığındadırlar ve tek parça alüminyumdan hassas bir şekilde kalıplanmış bir çerçevenin etrafına sarılırlar. Menteşeli bir tasarım, çift bölmeye erişmek için kanatlar gibi sallanarak açılmalarına olanak tanır; alta bakan bir anakart ve üste monte güç kaynağı sol bölmede bulunurken, grafik kartı sağ bölmede dikey olarak oturur.

G.Skill, küçük olmasına rağmen, Z5i’nin içine 330 mm (12.99 inç) uzunluğa kadar üç yuvalı bir grafik kartı da dahil olmak üzere bazı güçlü donanımlar yerleştirebileceğinizi söylüyor.

(İmaj kredisi: G.Skill)

Bu, Nvidia’nın GeForce RTX 3090 Founders Edition’ı (üç yuvalı ve 313 mm uzunluğunda) veya AMD’nin sunduğu şeyi tercih ederseniz, Radeon RX 6900 XT (2,5 yuvalı, etkin bir şekilde üç yuvalı) dahil olmak üzere en iyi grafik kartlarına uyacak kadar yeterli alan. , ve 267 mm uzunluğunda). Emin olmak için boyutları kontrol etmeniz gerekecek olsa da, birçok özel soğutmalı GPU da sığmalıdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK